Konkurs M-Ar-Che-F

Witajcie przyszli inżynierowie i architekci!

Szukacie najlepszej drogi do rozwoju Waszych pasji technicznych i architektonicznych? Mamy dla Was wyjątkową propozycję!

Konkurs online M-Ar-Che-F to Twoja szansa na zapoznanie się z uczelnią techniczną!

Dlaczego warto wziąć udział?

• Wyjątkowe nagrody: czekają nie tylko na Was, ale również na Waszych Nauczycieli i Szkoły. Będą one wręczane na uroczystym posiedzeniu Senatu Politechniki Krakowskiej.
  • Profesjonalne wsparcie: w postaci mini-kursów online przygotowanych przez naszych świetnych wykładowców, które umożliwią również zapoznanie się z uczelnianą platformą e-learningową.
  • Inspirujące wydarzenia: uczniów najbardziej zaangażowanych szkół zapraszamy na naszą Uczelnię do udziału w interesujących wykładach, warsztatach, spotkaniach oraz zapoznania się z nowoczesnymi laboratoriami i pracowniami.

W jakim terminie?

• Konkurs organizowany jest w formie corocznej edycji.
  • Czas trwania konkursu: od 15 września danego roku kalendarzowego do końca lutego następnego roku kalendarzowego.
  • Zgłaszanie uczestników: od 15 września roku, w którym rozpoczyna się dana edycja konkursu, do końca stycznia następnego roku kalendarzowego.
  • Wyniki konkursu są publikowane nie później niż 31 marca roku, w którym dana edycja konkursu została zakończona.

Co zrobić, aby wziąć udział?

• Nauczycielu – zgłoś swoich uczniów do konkursu M-Ar-Che-F.
  • Uczniu – możesz również zarejestrować się indywidualnie.

Nie zwlekajcie, czekamy na Was 🏃‍♀️🏃‍♂️

Jeśli masz pytania, napisz na adres: szkoly@pk.edu.pl
Do zobaczenia na Politechnice Krakowskiej – tu Wasze marzenia stają się rzeczywistością! 🎉

Punkty w rekrutacji na studia?

• Tak! Ale dopiero począwszy od konkursu „M-Ar-Che-F” przeprowadzanego w roku szkolnym 2024/25.
  • Laureaci konkursu otrzymają dodatkową liczbę punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na wszystkie kierunki studiów pierwszego stopnia na Politechnice Krakowskiej – sprawdź nowy regulamin konkursu.

Ułatwienia dostępu:

Zwiększ odstępy